Šventieji apaštalai Petras ir Paulius

Šventieji apaštalai Petras ir Paulius

 

Birželio 29 d. – Petrinės (Liaudyje).

 

Šv. Mišios aukojamos 8.00, 17.00 ir 18.00 val.

 

Šventasis Petras – tai popiežių pirmtakas, kuriam pats Kristus yra pažadėjęs Dangaus Karalystės raktus; jis – pirmasis Romos vyskupas. Abu nukankinti maždaug vienu metu I-e a. (64 arba 67 m.). Šventasis Paulius arba Povilas – tai didysis tautų apaštalas, Evangelijos skelbėjas, iš aktyvaus krikščionybės priešo Sauliaus atsivertę ir įtikėjęs Jėzų. Ikonografijoje šv. Petras vaizduojamas su raktais rankoje, o šv. Paulius – su knyga. Petras mums – tikėjimo vadas, o Paulius – jo tiesų aiškintojas ir gynėjas.

Aplankius katedrą ir pamaldžiai sukalbėjus Viešpaties maldą bei Tikėjimo išpažinimą (EI, conc.33) įprastomis sąlygomis pelnomi visuotiniai atlaidai.

 Šv. Mišios su vyskupu

 

Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje

birželio 29 d. 11.00 val.

padėkos Šv. Mišios už J. E. Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio

18 metų vyskupystės kelią.

mano-foto-page-001

< >