Sutvirtinamiesiems info !

1. Visuose sekmadieniuose Šv. Mišios 9:30 h.
  2. Birželio 3 d. – sekmadienis. Švč. Kristaus Kūnas ir Kraujas – DEVINTINĖS. Tėvo diena. Šventinama žolynai, laiminamos šeimos, vaikai ir tėvai.

1. Šv. Mišios 9:30 val. ir procesija mieste.  Jaunimui dalyvavimas privalomas. Eisime tokiu keliu: Bažnyčia-Lyros g. – Dainų g. – I stotelė prie Lopšelis – Darželis Žiogelis / Dainų g. 11 /; – II stotelė prie Romuvos progimnazijos / Dainų g. 13 /; – III stotelė prie Saulės pradinės mokyklos / Dainų g. 15 /; IV stotelė prie daugiabučio /Dainų 40 a /. Ir toliau į Lyros g. ir grįžtame į bažnyčią Gegužių g. 57.

Spalio mėn. buvo pateikta info :  nebūsite, šventės nėra.

1. Generalinė repeticija :

birželio 11 d.- pirmadienį 15:15 h Sandoros ir Romuvos progimnazistai.

Birželio 12 d. antradienį 15:15 h. Gegužių, Dainų, Gytarių progimnazistai.

1. Birželio 14 d. Pal. Teofiliaus Matulionio šventė ir katechezės mokslo metų užbaigimas. 16 val. iškilmingos Šv. Mišios palaimintojo Teofiliaus garbei; procesija šventoriuje su pal. Teofiliaus relikvijomis ir jų išstatymas altoriuje. Jaunimui dalyvavimas privalomas. Agapė šventoriuje.

1. Birželio 16 d. šeštadienį Sutvirtinimo Sakramento teikimas:

16 val. – Sandoros ir Romuvos progimnazistai. Renkamės 15:15 h.

18 val. – Gegužių, Dainų, Gytarių progimnazistai. Renkamės 17:30 h.

Aprangos kodas : Klasikinis. Padorus.

Telefonai pilnai išjungti. Guma nekramtoma.

Reikia : sutvirtinimo tėvelio – vaikinams ir sutvirtinimo motinėlės –merginoms. Sutvirtinimo tėvai turi būti patys sutvirtinti.

Rankose laikyti :

1. jaunimo katekizmą YOUCAT / geltona spalva /,
  2. sutvirtinimo kortelę
  3. lapelį su giesme – Dvasia, Viešpatie ateik.

Esate laukiami